U kunt bouwen op onze inzet, expertise en betrouwbaarheid!

CMC Assurantie & Advies is een professioneel en onafhankelijk adviesbureau op het gebied van verzekeringen, hypotheken, pensioenen en andere financiële vraagstukken.

Ons team

CMC Assurantie & Advies heeft een hecht team van gediplomeerde adviseurs en assurantiemedewerkers die gespecialiseerd zijn in hun vakgebieden. Vanzelfsprekend voldoen al onze medewerkers aan de strenge wettelijke eisen van deskundigheid en integriteit.

Regel het direct

Stuur een e-mail

Of bel met één van onze medewerkers

0318 - 50 10 00

Maandag t/m vrijdag, 08:00 - 17:30 uur

Ben Koelewijn

Adviseur

06 - 23 24 52 04
ben@cmc.nl

Gertjan van den Hoek

Adviseur

06 - 10 48 14 99
gertjan@cmc.nl

Gerard Oostermeijer

Adviseur

06 - 23 34 97 55
gerard@cmc.nl

Christa Slok

Adviseur

06 - 38 20 28 62
christa@cmc.nl

Adrie de Kleuver

Adviseur

06 - 30 37 47 55
adrie@cmc.nl

Patrick Heikamp

Kantoormanager en relatiebeheerder

06 - 45 48 86 86
patrick@cmc.nl

Daniëlle van den Berg

Relatiebeheerder

0318 - 501 000
danielle@cmc.nl

Stefan Reuvers

Relatiebeheerder

0318 - 501 000
stefan@cmc.nl

Wilma van Drumpt

Relatiebeheerder

0318 - 501 000
wilma@cmc.nl

Diane Riches

Claimbehandelaar

0318 - 501 000
diane@cmc.nl

Marnix Ykema

Claimbehandelaar

0318 - 50 10 00
marnix@cmc.nl

Natasja Langeweg

Marketing en communicatiemedewerker

0318 - 501 000
natasja@cmc.nl

Rosel Schreuders

Administratief assistent

0318 - 501 000
rosel@cmc.nl

Remco Bouman

Adviseur CMC Collectief

06 - 82 04 97 77
remco@cmc.nl

Derkjan Niezing

Adviseur CMC Collectief

06 - 53 44 54 65
derkjan@cmc.nl

Rien Bouman

Partner

06 - 45 84 60 53
rien@cmc.nl

CMC stelt zich graag aan u voor

Wij verlenen onze diensten aan vrije beroepsbeoefenaren en binnen het MKB, maar er zijn ook vele particulieren die hun weg naar ons vinden. Persoonlijk contact is in onze dienstverlening het uitgangspunt. Uw wensen, mogelijkheden en toekomstplannen staan bij elk advies centraal.

Onze dienstverlening

Ons kantoor is gespecialiseerd in financiële diensten. Graag informeren wij u over de aard en reikwijdte van onze dienstverlening, waarin u als klant centraal staat en de wijze waarop onze beloning is geregeld. U kunt hier de betreffende documenten downloaden en bekijken.

CMC Assurantie & Advies maakt onderdeel uit van de CMC Groep.

Werken bij de CMC Groep? 

Onze missie

Wij bieden een hoogwaardige dienstverlening bieden aan onze cliënten waarmee we een integere en langdurige relatie willen opbouwen. In overleg met de cliënt komen we graag tot een voor hem passend advies en wij zijn daarbij transparant over onze beloning. Wij willen dit bereiken door cliënten te informeren over onderwerpen die van invloed kunnen zijn op hun financiële zekerheid, door goed op de hoogte te zijn van actuele ontwikkelingen en door kritisch na te denken over passende beloningen.

Wat kunnen wij voor u betekenen?

Neem gerust contact met ons op voor een vrijblijvend gesprek.

Neem contact op

  • 100% onafhankelijk
  • Full-service dienstverlening
  • Passie voor verzekeringen en pensioenen